PartnerAkro esitleb sünnipäevaetendus “TSIRKUSEMAJA UNISTUS”

27/04/2019 17:00 - 18:00
Keila Kool
Address: Ehitajate tee 1a, Keila, 76606 Harju maakond
PartnerAkro esitleb sünnipäevaetendus “TSIRKUSEMAJA UNISTUS”
Lavastaja: Kaja Kann
Laval: PartnerAkro noored artistid vanuses 10 kuni 16 eluaastat.
Treenerid: Kert Ridaste, Kadri Ridaste
Lava tehniline teostus: Oskar Illak
Produtsent: MTÜ Akropesa
Koostööpartnerid: Trikivabrik OÜ, KULKA, Keila linn, Keila Kool
 
Etendus kestab 55 minutit.
Piletid 5€/7€
Pileteid saab tellida kirjutades info@partnerakro.ee või kohapealt.
Rohkem infot: www,partnerakro.ee
 
Akrobaatika ja tsirkusega tegelevad Keila noored on otsustanud endale ise maja ehitada. Akrobaatika, mis on täielik kehakontrollimise kunst, vajab põrkavat põrandat, tsirkus aga kõrget lage. Seda kõike meil Keilas pole.
 
Mis meil on, on suurepärane sõpruskond, kes on otsustanud ehitada endale maja ise. Esmapilgul tunudb, et ei millestkist. Abiks on ristkülikud, ruudud, koonused ja kolmnurgad, mida siis vaheldumisi inimkehadega laotakse vertikaalseks torniks või horisontaalseks teeks. Korstnaks diaboloolo liivakellad ja kraanaks trapetsid. Etenduse käigus muutub maja linnaks, siis riigiks ja seejärel maailmaks. Tegemist on kujutletud majaga, kus noored toimetavad oma unistusi järgides.
 
Etenduses näeb palju kõrgetasemelist akrobaatikat, nii õhus kui ka maas, nii toolidel tasakaalu hoidmist kui ka suurtel pallidel põrkumist. Tsirkusežanritest on kaasatud žongleerimine kurikatega, diaboolo keerutamine, hularõngastega trikitamine ja ekvilibristika rullikutel.
 
Kaja Kann on rahvusvaheliselt töötav ja tunnustatud tsirkuselavastaja, kes on lavastanud OMAtsirkuses, Nukuteatris, Kanuti Gildi SAALis ja Vene Teatris. Tema etendusi on näidatud Tallinas, Pärnus, Rakveres, Tartus, Kihnus, Pala, Hiiumaal, New Yorkis, Washington DC’s, Berliinis, Stokholmis, Helsinkis, Riias ja mujal.
 
Akrobaatikakool PartnerAkro tegutseb juba 5 aastat. Kool loodi eesmärgiga arendada lastes painduvust jõudu liikuvust ning osavust läbi akrobaatika treeningute. Nüüdseks on perekond kasvanud suureks ning lisaks akrobaatikale on juurde tekkinud tsirkuse suund.
Koos on toredam!
 
 
PartnerAkro esitleb sünnipäevaetendus “TSIRKUSEMAJA UNISTUS”

Related upcoming events