Päev täis tegevusi 8.30 – 17.00 Akro, Parkuur, Õhuakro, Meisterdamine, Teater, Tants, Tsirkus

Broneeringutasu 25€ Hinnakiri
Hind sisaldab (3 treeningut, sooja lõunat, õhtuoodet)

Registreerimine

Päevakava:
8.30 – 9.00 kogunemine
9.00 – 12.00 treeningud
12.00 lõunasöök
12.30 – 13.30 Puhkus
13.30 – 14.30 teater
14.30 – 16.00 treeningud
16.00 – 17.00 kojuminek

LINNALAAGRI TEGEVUSED

Parkuur ja akrobaatilised hüpped.

Treeningutel õpivad õpilased hüppama, veerema ja kukkuma. Läbitakse erinevaid takistusrdasid abivahediteks minibatuut, õhkrada, pehmed maanudmismatid, kuubikud, kaldteed jne. Õpetatakse algtõdesid ette, taha ja külje peale flippidest.

Õhuakrobaatika

Tundides õpitakse ronima erinevatel õhu rekvisiitidel – kangal, trampetsil ja rõngal. Proovitakse erinevaid staatilisi ja liikuvaid harjutusi. Algajad saavd trikitada madalal edasijõudnudmad kõrgel lae all.

Lavakunstid

Treeningutel õpitakse füüsilise teatri algtõdesid. Tutvustatakse improvasitsiooni läbi lõbusate teatrimängude. Õpime laval liikumist alates kõnnist kuni tantsuliste kombinatsioonideni.

TSIRKUS

Treeningutel saab proovida erinevaid tsirkuse alasid. Kirevas tsirkusemaailmas on igal lapsel võimalik leida endale sobiv ala. Kui ei meeldi grupi töö, saab omaette nikerdada diabolo keerutamist. Kui füüsiline higistamine tundub vahel liig, võib arendada koordinatsiooni sõbraga koos kurika trikke tehes või rullikutel tasakaalu hoides.

Akrobaatika

Tundides õpitakse akrobaatilisi elemente nii üksi kui koos sõbraga. Lisaks ilusale rühile, painduvuse, jõu ja kordinatsiooni arendamisele õpivad lapsed vahvaid trikke mida hiljem sõpradele näidata.