LINNALAAGRID

Päev täis tegevusi 9.00 – 17.00
Akro, Parkuur, Õhuakro, Meisterdamine, Teater, Tants, TsirkusHind sisaldab (3 treeningut, sooja lõunat, õhtuoodet, 5-päevalistes laagrites ka ujumist (Sauel ja Keilas)

Päevakava:
9.00 – 9.30 kogunemine
9.30 – 12.00 treeningud
12.00 lõunasöök
12.30 – 13.30 Puhkus
13.30 – 14.30 teater/meisterdamine
14.30 – 16.00 treeningud
16.00 – 17.00 kojuminek

LAAGRITE TEGEVUSED

Parkuur ja akrobaatilised hüpped.

Treeningutel omandavad õpilased hüppama, veerema ja kukkuma. Läbitakse takistusrdasid, mille abivahediteks minibatuut, õhkrada, pehmed maanudmismatid, kuubikud, kaldteed jne. Õpetatakse algtõdesid ette, taha ja külje peale flippidest.

Õhuakrobaatika

Tundides õpitakse ronima erinevatel õhurekvisiitidel – kangal, trapetsil ja rõngal. Proovitakse mitmeid staatilisi ja liikuvaid harjutusi. Algajad saavd trikitada madalal edasijõudnudmad kõrgel lae all.

Lavakunstid

Treeningutel õpitakse füüsilise teatri algtõdesid. Tutvustatakse improvasitsiooni läbi lõbusate teatrimängude. Õpime laval liikumist alates kõnnist kuni tantsuliste kombinatsioonideni.

TSIRKUS

Treeningutel saab proovida erinevaid tsirkuse alasid. Kirevas tsirkusemaailmas on igal lapsel võimalik leida endale sobiv ala. Kui ei meeldi grupi töö, saab omaette nikerdada diabolo keerutamist. Kui füüsiline higistamine tundub vahel liig, võib arendada koordinatsiooni sõbraga koos, kurika trikke tehes või rullikutel tasakaalu hoides.

Akrobaatika

Tundides õpitakse akrobaatilisi elemente nii üksi kui koos sõbraga. Lisaks ilusa rühi, painduvuse, jõu ja kordinatsiooni arendamisele õpivad lapsed vahvaid trikke mida hiljem sõpradele näidata ja koos teha.

Kohtumiseni laagris!