Akrobaatikakool PartnerAkro
MTÜ Akropesa
reg kood 80391084
AA: EE791010220246934221

Võta meiega ühendust!

info@partnerakro.ee

 

Juhataja Kadri Ridaste
kadri@partnerakro.ee
5524985

Juhataja abi  Tiina Kass
tiina@partnerakro.ee

Projektijuht Nicole Khurana
nicole@partnerakro.ee

Treener Karl Ridaste
karl@partnerakro.ee
58508773

Rühmatreener Kaja Kann
kaja@zuga.ee

Rühmatreener Stig Paju
stigpaju@gmail.com

Rühmatreener Amanda Tender
amanda@partnerakro.ee

Projektijuht Merit Illak – lapsehoolduspuhkusel
merit@partnerakro.ee
55956142