Sportlyzer

Võimlemisklubi PartnerAkro kasutab Sportlyzeri tarkvara klubi liikmete ja treeningute haldamiseks.

OLULINE! Klubi on juba kõigile lapsevanematele ja mängijatele ka kontod ära teinud, nii et te ei pea ise registreerima. See põhjustaks topeltkontosid ja lisatööd meile.

Kõik, mis te peaksite tegema, on Sportlyzeri Lapsevanema Äpi või Sportlyzeri Mängija Äpi allalaadimine Google Play Poest või iTunes App Store-ist ning enda e-maili autentimine.

Autentimiseks sisestage oma e-mail allalaaditud äppi (see sama email, mille olete ka klubile andnud). Sportlyzer saadab teile seejärel kirja. Avage see kiri oma telefoni e-maili äpiga. Klikkige kirjas oleval lingil ja äpp ongi kasutamiseks valmis. Kui teie telefonil ei ole eraldi e-maili äppi, siis logige oma e-maili kontole läbi mobiilse internetibrauseri. Ärge kasutage arvutit, kuna siis ei saa Sportlyzeri mobiiliäpp teie e-maili autentida.

Lapsevanema ja Mängija äpid sisaldavad: treeningplaan, trenni tulekust teadaandmine treenerile, osalemiste/ puudumiste ülevaade, treenerite kontaktid ja mängija kontaktandmete uuendamise võimalus.

TÄHTIS! Kui olete äpi alla laadinud, siis palun kontrollige ja vajadusel uuendage osaleja profiili. Jälgige, et kõik andmed oleksid korrektsed: e-mailid (nii osaleja kui lapsevanema), osaleja isikukood (vajalik tulumaksu tagastuseks), telefoni nr jne.

Lapsevanema äpp (Android): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sportlyzer.android.teamcalendar

Lapsevanema äpp (iPhone): https://itunes.apple.com/app/sportlyzer-parent-app/id1121209338?mt=8

Mängija äpp (Android): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sportlyzer.android.player

Mängija äpp (iPhone): https://itunes.apple.com/app/sportlyzer-player-app/id1161317240?mt=8

Sportlyzer