TEGEVUSED

Parkuur ja akrobaatilised hüpped.

Treeningutel omandavad õpilased hüppama, veerema ja kukkuma. Läbitakse takistusrdasid, mille abivahediteks minibatuut, õhkrada, pehmed maanudmismatid, kuubikud, kaldteed jne. Õpetatakse algtõdesid ette, taha ja külje peale flippidest.

Õhuakrobaatika

Tundides õpitakse ronima erinevatel õhurekvisiitidel – kangal, trapetsil ja rõngal. Proovitakse mitmeid staatilisi ja liikuvaid harjutusi. Algajad saavd trikitada madalal edasijõudnudmad kõrgel lae all.

Lavakunstid

Treeningutel õpitakse füüsilise teatri algtõdesid. Tutvustatakse improvasitsiooni läbi lõbusate teatrimängude. Õpime laval liikumist alates kõnnist kuni tantsuliste kombinatsioonideni.

TSIRKUSEALA

Tsirkusealal saab proovida erinevaid tsirkuse rekvisiite. Kirevas tsirkusemaailmas on igal lapsel võimalik leida endale sobiv ala. Kui ei meeldi grupi töö, saab omaette nikerdada diabolo keerutamist. Kui füüsiline higistamine tundub vahel liig, võib arendada koordinatsiooni sõbraga koos, kurika trikke tehes või rullikutel, tasakaaluliinil ja köiel tasakaalu hoides.
Kõiki alasid on võimalik tellida ka eraldi töötoana. (Zongleerimise, tasakaalu , hula-rõnga keerutamise, diabolo ja poi õpituba) .

Akrobaatika

Tundides õpitakse akrobaatilisi elemente nii üksi kui koos sõbraga. Lisaks ilusa rühi, painduvuse, jõu ja kordinatsiooni arendamisele õpivad lapsed vahvaid trikke mida hiljem sõpradele näidata ja koos teha.

Küsi pakkumist merit@partnerakro.ee

REGISTREERI SIIN