PartnerAkro esitleb sünnipäevaetendus “TSIRKUSEMAJA UNISTUS”
Lavastaja: Kaja Kann
Laval: PartnerAkro noored artistid vanuses 10 kuni 16 eluaastat.
Treenerid: Kadri Ridaste, Merit Illak
Lava tehniline teostus: Oskar Illak
Bankiini lavastus: Kert Ridaste

Produtsent: MTÜ Akropesa
Koostööpartnerid: Trikivabrik OÜ, KULKA, Keila linn, Keila Kool

Etendus kestab 55 minutit.
Piletid 5€/7€
Pileteid saab PartnerAkro treeneritelt või kohapealt.

Broneeri pilet siit.Akrobaatika ja tsirkusega tegelevad Keila noored on otsustanud endale ise maja ehitada. Akrobaatika, mis on täielik kehakontrollimise kunst, vajab põrkavat põrandat, tsirkus aga kõrget lage. Seda kõike meil Keilas pole.

Mis meil on, on suurepärane sõpruskond, kes on otsustanud ehitada endale maja ise. Esmapilgul tunudb, et ei millestkist. Abiks on ristkülikud, ruudud, koonused ja kolmnurgad, mida siis vaheldumisi inimkehadega laotakse vertikaalseks torniks või horisontaalseks teeks. Korstnaks diaboloolo liivakellad ja kraanaks trapetsid. Etenduse käigus muutub maja linnaks, siis riigiks ja seejärel maailmaks. Tegemist on kujutletud majaga, kus noored toimetavad oma unistusi järgides.

Etenduses näeb palju kõrgetasemelist akrobaatikat, nii õhus kui ka maas, nii toolidel tasakaalu hoidmist kui ka suurtel pallidel põrkumist. Tsirkusežanritest on kaasatud žongleerimine kurikatega, diaboolo keerutamine, hularõngastega trikitamine ja ekvilibristika rullikutel.

Kaja Kann on rahvusvaheliselt töötav ja tunnustatud tsirkuselavastaja, kes on lavastanud OMAtsirkuses, Nukuteatris, Kanuti Gildi SAALis ja Vene Teatris. Tema etendusi on näidatud Tallinas, Pärnus, Rakveres, Tartus, Kihnus, Pala, Hiiumaal, New Yorkis, Washington DC’s, Berliinis, Stokholmis, Helsinkis, Riias ja mujal.

Akrobaatikakool PartnerAkro tegutseb juba 5 aastat. Kool loodi eesmärgiga arendada lastes painduvust jõudu liikuvust ning osavust läbi akrobaatika treeningute. Nüüdseks on perekond kasvanud suureks ning lisaks sportlastele ja akrobaatidele on juurde kasvanud tsirkuse suund koos sirguvate artistidega.
Koos on toredam!