Akroring kõigile 2020 on Saue valla võimlemispidu.

Meil on rõõm kutsuda osalema üritusele AKRORING KÕIGILE 2020 kõiki Saue valla lapsi ja noori haridus, huviala- ja spordiasutustest.

Akroring kõigile 2020 idee on arendada ja tutvustada Saue valla elanikele, peamiselt lastele ja noortele, tervislikke eluviise läbi akrobaatilise võimlemise. Lisaks tuua ühiste tegevuste kaudu Saue valla erinevate kehaliselt aktiivsete huvialade
ja huviringide vahel ühtustst ja inspiartsiooni.

Osaleda saavad kõikide haridusasutuste, spordiklubide-, seltside ja teiste ühenduste võimlemis-ja liikumisrühmad.

Vanusegrupid:
-Lasteaia lapsed
-Algklassid
-Põhikooli klassid

-Rohkem infot ja juhend:
https://partnerakro.ee/wp-content/uploads/2019/10/KUTSE-Akroring-2020.pdf
-Regamine: https://forms.gle/2USbSEXQW1fUyyov7

Küsi rohkem infot ürituse kohta:
nicole@partnerakro.ee .

AKRORING kõigile 2020 TÖÖTOAD:
Vanem ja laps kell 11.00
Töötoa peamine eesmärk on veeta rõõmsalt koos perega aega. Kehalise tegevuse olulisus on toetada lapse arengut tema vanusest sõltuvalt.  Liikumisvajadus on lastele omane ja rõõmu tegev maast-madalast ning seda töötuba pakubki. 
Vanematele tutvustatakse, kuidas ohutult koos lapsega aktiivne olla. Vastavalt laste arengule kasutame erinevaid vahendeid (pallid, rõngad, rätikud, matid jne) ja läbi vahvate mängude õpetatakse lapsi neid käsitlema ning lustima. Liikuv ja mänguline töötuba on üles ehitatud lapse ja vanema omavahelisele suhtlemisele ja koostööle.
Juhendaja:  Merit

Tsirkus kõigile kell 12.00
Tsirkus on väga mitmekülgne huviala. Erialasid tsirkuses on lõputult. Kohapeal saab tulla oma käega proovida põnevaid trikke pallide, kurikate, rätikute, diabolote, tasakaalurullide, monorataste ja taldrikutega. Töötoast saab osa võtta kogu pere. Kõigile uudistajatele jagub trikke vastavalt tasemele.

Juhendaja: Nicole ja Amanda

Parkuur ja hüpped kell 11.00
Eesmärgiks on erinevate hüpete (saltod, flackidjt) ohutu sooritamine ning õppida maanduma.
Juhendaja: Kristiin

Akrojooga kell 12.00
Akrojooga töötuba täiskasvanutele, eesmärk on õppida viise, kuidas parandada painduvust nii kaaslasega koos kui üksi. Akrojoogas on toodud kokku akrobaatika ja hingamine. See on rahulik, meditatiivne ja mänguline. Oluline on koostöö ja üksteise usaldus. Soovitatav on tulla koos ema, isa, sõbra, kaaslase või lapsega.
Juhendaja: Merit ja Tiina

Kõik töötoad kestavad u 45 minutit. Selga mugavad riided, veepudel ja rõõmus meel!