REGISTREERI
Asukoht: Saue Gümnaasiumi võimla, Nurmesalu 9. Treeningud toimuvad pehmetel akrobaatika vaipadel ja akro vahenditel

Aeg: 27- 30. juuni E- R 17.00 -19.00

TUNNIPLAAN:

Esmaspäev :
17.00 -19.00 Õhkraja ja trampetti hüpped algajatele osa I – treener Stig


Teisipäev :
17.00 – 19.00 Partnerakrobaatika algajatele. Tehakse akrojooga harjutusi kui ka akrobaatilisi harjutusi koos partneriga. treener Tiina

Kolmapäev
17.00 – 19.00 Pealaspidi seisude ERI algajatele. Turiseis, Peapealseis, Kätelseis – treener Karl-Oskar

Neljapäev
17.00 -19.00 Õhuakrobaatika algajatele – proovida saab kangast, trapetsit, rõngast, õhulõtku treener Tiina
17.00 -19.00 Õhkraja ja trampetti hüpped algajatele osa II – treener Stig

TUNDIDEST:

Õhkraja ja trampetti hüpped algajatele

Treeningutel õpivad õpilased hüppama, veerema ja kukkuma. Läbitakse takistusrdasid, mille abivahediteks minibatuut, õhkrada, pehmed maanudmismatid, kuubikud, kaldteed jne. Õpetatakse algtõdesid ette, taha ja külje peale flippidest. Tunnetatakse keha liikumist ja leitakse üles sisemine laps. Tund kus lähed ära positiivse emotsiooni ja enseületus tundega,

Partnerakrobaatika algajatele

Tunni eesmärk on õpetada inimestel teineteisega kontakti loomist, partneri usaldamist ning tasakaaluharjutusi. Akrojooga on mänglev tantsuline liikumine, kus harjutusi tehakse koos partneriga. Partnerakrobaatikas tehakse ka individuaalharjutusi ja jõudu parnteri toe ja abiga. Ennekõike on partnerakrobaatika suurepärane trenn nii kehale kui ka vaimule. Tunnis saab palju naerda ja positiivse laengu kogu õhtuks.

Pealaspidi seisude ERI algajatele

Erinevate seisude teooria ja praktika, tehnikast kuni jõu- ja mobiilsusharjutusteni. Sobib kõigile, kes tahavad oma teadmisi ja oskusi täiendada.
Õpime turiseisu, peapeal seisu ning kätelseisu. Räägime harjutuse soorituse eeldustest, sagedastest probleemidest ja kuidas turvaliselt treenida.

Õhuakrobaatika algajatele

Tundides õpitakse ronima erinevatel õhurekvisiitidel – kangal, trapetsil ja rõngal. Proovitakse mitmeid staatilisi ja liikuvaid harjutusi. Algajad saavd trikitada madalal edasijõudnudmad kõrgemal. Kõige olulisem eneseületus ja suurepärane üldfüüsiline treening käivad selles tunnis käsikäes.

Hinnakiri

1x trenni 15€
3x trenni 40 €
4x trenni 50€

Palun teha ülekanne
MTÜ Akropesa EE987700771005163941
Selgituses täisnimi, valitud töötuba