Hirmu Varjus

Aeg:
10. mai 2024 kell 19:00
11. mai 2024 kell 11.30 ja 14.30

Pilet 10€
Sülelaps Tasuta

Etenduse pikkus 45´

Kujutlege maailma, kus hirmud hiilivad iga nurga taga, varjud muutuvad õudusunenägudeks ning kartused panevad südame kiiremini lööma. Sellesse kõhedusttekitavasse maailma astub peategelane, valmis vastu võtma enneolematut väljakutset: asuda rännakule läbi Hirmuvarju, müstilise maailma, kus tema hirmud võtavad füüsilise vormi.

Teekonnal kohtub ta hulgaliselt väljakutsete ja ohtudega ning leiab uusi sõpru, kellega üheskoos õpib, et tõeline jõud peitub sõpruses ja vastastikuses toetuses. Iga sammuga avastab ta uusi viise, kuidas oma hirme taltsutada ning ületada katsumusi. Läbi seikluste ja proovikivide kasvab sõpruse side tugevamaks ning lõpuks mõistavad nad, et tõelise jõu saladus peitub julguses ja usalduses oma sõprade vastu.

“Hirmuvarjus” on südantsoojendav lugu sõprusest, vastupidavusest ja eneseületamisest, mis inspireerib publikut uskuma, et koos suudame me ületada iga hirmu, mis meie teele satub.

Lavastuses osalevad PartnerAkro etendusgrupi Saturni noored artistid:

Margit Ratassepp (partnerakrobaatika, peategelane)
Anni – Mari Tammekand (partnerakrobaatika)
Anna Grete Alt (kätelseisud)
Sandra Seli (kätelsesisud)
Kirschenberg Henri (Parkuur)
Liive Siim-Joonas (Parkuur)
Zujev Kristo Miikael (Parkuur)
Rush Gaia Giselle (Trapets)
Timmusk Karmen (Tasakaalulaud)
Vahtra Virge (Tasakaalulaud)
Käen Loreta (Tasakaalulaud)

Akrobaadid: Viktoria Firsova, Karmen Kondrov, Madli Must, Angelina Aasa, Neili Kass, Grete Sepp, Mona -Lii Aro, Marta Liivjõe, Bellatrix Raamat, Inger Veldemann

Lavastus: Karl-Oskar Ridaste
Dramaturg: Kert- Erhard Ridaste
Heli-, lava- ja kostüümide kujundus: Karl-Oskar Ridaste, noored ise
Produktsioon: Akropesa MTÜ