PartnerAkro on huvikool, kus saab õppida akrobaatikat ja tsirkust. Kool asuatati 2013. aasta sügisel Kadri Ridaste ja Merit Illaku juhtimisel. Tunnid toimuvad nüüdseks Keilas, Sauel, Vasalemmas, Laagri Huvialakoolis ja Pääsküla Koolis. 

Akrobaatika ja tsirkuse treeningutes osalemiseks on vajalik vaid tahe treenimise vastu. Kõik saavad treenida olenemata vanusest, soost, kogemustest ja oskustest.  

Kõige pisemad treenijad on 1,5-3 aastased, kes käivad treeningutel koos vanemaga. Edasi on lõbusad tunnid mudilastele ja koolieelikutele, kes õpivad läbi mängude erinevaid akrobaatilisi elemente. Lastel ja noortel on suurem valik. Võimalik on käia sportakrobaatikas, harrastajate akrobaatikas, tsirkuses, tantsu/liikumistundides, hüpetes ja õhuakrobaatikas. Täiskasvanutele (nii algajatele kui ka edasijõudnutele) toimuvad akrobaatika, paaris akrobaatika ja hüpete treeningud.

PartnerAkros saab omandada erinevaid akrobaatika ja tsirkuse teadmiseid. Kõikide rühmade ja võimalustega saab täpsemalt tutvuda treeningute asukohtade järgi: Keila, Saue, Vasalemma, Tallinn ja eraldi on lisaks veel täiskasvanute treeningud.

PartnerAkro on korraldanud juba viiendat aastat sportakrobaatika võistluseid “Tõusvad Tähed” Keilas. Aastal 2020 organiseeris PartnerAkro esimest korda Saue vallas akrobaatikafestivali “Akroring kõigile”.

Suvel toimuvad PartnerAkro vahvad linnalaagrid Keilas, Sauel ja Vasalemmas ning maalaager erinevates Eesti linnades/külades. 2022. aasta suvelaagritesse on registreerimine avatud. Rohkem infot ja regamine laagritest siin!

PartnerAkrot saab kutsuda üritustele, sünnipäevadele ja teistele sündmustele esinema ning viime läbi ka toredaid töötubasid.

Koos on toredam!- PartnerAkro